fbpx

Web Yazılım

charles-forerunner-3fPXt37X6UQ-unsplash-scaled

Web Yazılım

Veri toplayan ve doğrulayan basit web formları geliştirmekten kurumsal düzeyde web uygulamaları, portallar, e-ticaret, müşteri portalları ve iş kolu uygulamalarıyla bütünleşen mobil uyumlu (duyarlı) web uygulamaları geliştirmeye kadar, kıskanılacak bir geçmişe sahibiz. zamanında ve bütçeye uygun projeler geliştirmek.

İşletmeniz için Arka Ofis web uygulamaları

Arka ofis için web uygulamaları geliştirmek, personelin iş yükünü ve günlük görevlerde manuel müdahaleleri azaltarak büyük kazançlar sağlayabilir. İş süreçlerinizi entegre eden ve otomatikleştiren web uygulamaları geliştirerek arka ofis operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca, iş akışını kolaylaştırmak için mevcut veritabanlarını ve eski uygulamaları birbirine bağlayan web uygulamaları da oluşturabiliriz.

Güvenli veri erişimi için web geliştirme

Tüm işletmeler, temel kayıt tutma ve müşteri verilerini yönetmek için genellikle manuel kağıt tabanlı formlara ve Microsoft Excel dosyalarına güvenir. İş büyüdükçe, Excel dosyaları genellikle yönetilemeyecek kadar büyük hale gelir ve bu da veri yinelenmesine, iletişim boşluklarına ve güvenlik ve teknoloji sorunlarına neden olur. Manuel kağıt formlarınızı ve Excel tabanlı hizmetlerinizi basit, kullanımı kolay bir web uygulamasına dönüştürmenize yardımcı olabiliriz.

Müşteriler için web sitesi ve web portalları geliştirme

Müşteriler, çalışanlar ve ortaklar için bir web portalına sahip olmak, her türlü işletmenin 7/24/365 onlara açık olmasını sağlar. Web portallarını arka ofis uygulamalarıyla entegre etmek, önemli iş verilerinin güvenli ve sezgisel bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla kolayca erişilebilir olmasını sağlamaya da yardımcı olur.

Bilgi dağıtımı için entegre web uygulamaları

Mevcut arka ofis uygulamalarıyla entegre olan web uygulamaları geliştirmek, veri erişimini basitleştirmeye ve düzenlemeye yardımcı olur. Entegre bir web uygulaması oluşturmak, çalışanların tüm iş verilerine tek bir yerden erişmesine ve birden fazla arka ofis sistemini arama ve güncelleme ihtiyacını ortadan kaldırmasına olanak tanır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İsterseniz online, isterseniz ofisimize gelip kahvenizi yudumlarken danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Firmanız için danışmana mı ihtiyacınız var?

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz!
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz